POKIO APP: Rishikim, Klubet & Promos 2020

POKIO CLUBS APP: TOP 9

Këtu është 9 Top Pokio klubet 2020:

The Poker Inn
# 100856

-> BINNI TANI <-
Irish Poker Community
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

The Poker Mansion
# 100780

-> BINNI TANI <-
European Poker Circle
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

Aurora Poker
# 101650

-> BINNI TANI <-
Finnish Poker Circle
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

Diamond Lounge
# 100854

-> BINNI TANI <-
United Poker Clubs
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

Na Zdrowie Club
# 101707

-> BINNI TANI <-
The Poker Alliance
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

Northern PC
# 100857

-> BINNI TANI <-
Nordic Poker Circle
FREEROLLS, SHTETE, SHTES € MTT'S

POKIO CLUBS APP: FAKTET

Këtu është azhurnuar Pokio Klub fakte:

ID CLUB: # 100856

 • Rrethi: Irish Poker Community
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 4000 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 100780

 • Rrethi: European Poker Circle
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 2200 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 101650

 • Rrethi: Finnish Poker Circle
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 1200 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 100854

 • Rrethi: Rrethi i Pokerit të Bashkuar
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 7000 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 101707

 • Rrethi: The Poker Alliance
 • Stakes: *I RI*
 • Pishina e lojtarit: *I RI*
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 100857

 • Rrethi: Rrethi Nordik
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 4400 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: PO

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 102123

 • Rrethi: standalone
 • Stakes: n / a
 • Pishina e lojtarit: n / a
 • Freerolls: n / a
 • Cash Bounties: n / a

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 102061

 • Rrethi: Tre kurora
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 1000 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: TBD

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

ID CLUB: # 102023

 • Rrethi: Poker Mesdhetar
 • Stakes: Ulet lart
 • Pishina e lojtarit: 1000 +
 • Freerolls: PO
 • Cash Bounties: TBD

BASHKOHU POKIO CLUB! <-

Run More Times

Pokio ju lejon të drejtoni bordin dy ose tre herë në një situatë gjithëpërfshirëse.
Dobishme kur doni të mbani veten + EV!

All-In Insurance

Pokio ju lejon të siguroni dorën tuaj kundër fatit të keq në një situatë gjithëpërfshirëse.
Dobishme kur ndjeheni të pafat!

POKIO SHQYRTIMI I APP-ve: VLERESIM
Lojtarët FUN & REKREACIONAL
FREEROLLS & PROMOVIME
PLAYERS & GAMES ONLINE
Besueshmëria dhe pagesa

POKIO SHQYRTIMI I APP-ve: TESTIMONIALI

"Aplikacioni më i mirë i pokerit që kam provuar ndonjëherë, rekomandoj shumë."
pokio avatar
Marek, 28 vjeç
Poloni
"Ashtë një mënyrë e përsosur për të luajtur poker online në këto kohë."
pokio avatar
Katarina, 37 vjeç
Norvegji
"Doja një aplikacion të ri celular poker. Ky është i shkëlqyeshëm!"
pokio avatar
Carlos, 58 vjeç
Brazil

POKIO Regjistrimi i APP-së: HAPI-NGA-Hapi

 1. Shkarko Pokio App (Android / iOS) nga dyqani Google Play ose App. SHËNIM: Shkarko TESTFLIGHT nëse keni ndonjë problem me instalimin në iOS.
 2. Instaloni dhe azhurnoni aplikimi në përputhje me rrethanat.
 3. Plotësoni letrat kredenciale dhe regjistrohuni. Vlerësoni llogarinë tuaj të krijuar rishtas me e-mailin e konfirmimit të dërguar për ju. SHËNIM: Kontrolloni postën tuaj junk nëse nuk e gjeni në kutinë tuaj elektronike.
 4. Zgjidhni një pseudonim dhe avatar. SHËNIM: Zgjidhni me kujdes - ndryshimi i pseudonimit tuaj do të kushtojë 1.000 Diamante.
 5. Bëni një Depozitë me metodën tuaj të preferuar të pagesës. SHËNIM: Everydo vend ka metodat e tij të paracaktuar të pagesës.pokio depozitë
 6. Gjej një Pokio Klub (6 shifra) përmes funksionit të shiritit të kërkimit. Klikoni "BINNI" dhe presin një aprovim.
 7. Pasi të merret kërkesa juaj do të keni mundësi filloni të luani në tryeza!
 8. Pyetjet? Na pyet këtu.

PAÇ FAT!

NENI I SPONSORUAR

Bum i ri i pokerit në kohërat e Corona: Pokio Aplikacioni i Pokerit rritet dhe bën presion në vendet më të mëdha

Poker online u përhap me një zhurmë 15 vjet më parë - dhe tani është përsëri në rritje. Dallimi i madh nga hera e fundit është se platforma është ndezur nga PC në Mobile. Një nga aktorët kryesorë në biznes këtë vit është Qufan Teknologjia e Internetit shpk nga Kina. Ata janë të gatshëm të marrin përsipër tregun Evropian me fillimin e aplikacionit popullor të pokerit Pokio vitin e kaluar. Konkurrentët do të duhet të jenë në vëzhgim pasi fëmija i ri në qytet dëshiron të përqëndrohet në lojtarët rekreativë. Dhe me një të freskët Licencë MGA në libra, ata duken mirë dhe të gatshëm për detyrat e ardhshme në një treg të ri që lulëzon. "Mundësitë janë të pafundme," thotë një pronar i një klubi.

Pokio është një nga aplikacionet më të njohura të pokerit të vitit 2020
Poker në internet stanjoi fort pas pikut të tij rreth 2012. Sajtë më të mëdhenj si Pokerstars dhe Partypoker zgjodhën trafikun e mbetur. Profesionistët dhe lojtarët e hobi ose u larguan ose ndryshuan ritmin, duke e bërë jetën të vështirë për rrjetet më të vogla.
Por si aplikacioni i ri i pokerit në qytet, Pokio dëshiron të marrë frymë në disa ajër të pastër në mushkëritë e pluhurit të pokerit. Dhe faqet si PokioApp duan ta bëjnë më të lehtë për të gjithë lojtarët e pokerit në kërkimin e tyre për një "lojë në internet" të re.

Përcaktimi i Poker Online

Arsyet e rënies së pokerit në internet ishin të shumta. Pro duke përdorur Programet e palëve të treta, shumëfish bluarje tavoline, duke aplikuar te ashtuquajturin "bum hunting"(Gjueti shtrigash për lojtarë më të dobët) etj. Deti i pokerit ngadalë u mbyt vetvetiu. Drejtori i Përgjithshëm i ktheu kokën drejt kllapave të tjerë dhe kurrë nuk shikoi mbrapa. Por, Qufan Internet Technology Ltd dëshiron të jetë e kundërta nga pararendësit e tyre. -Ata janë përqendruar te lojtarët që e duan lojën. Së bashku ne kemi ripërcaktuar mënyrën për të luajtur poker online, thotë Manuel Lopez, Drejtori i Përgjithshëm i Pokio.

Pokio Aplikacioni i Pokerit: Mundësi të pafundme

- Ne kemi pyetur veten dhe të tjerët se si mund ta bëjmë përsëri poker shkëlqyeshëm. Një gjë që qëndron mes përgjigjeve është: ”orë të panumërta para kompjuterit". Poker online humbi hijeshinë e tij kur duhej të kalonit orë të tëra përpara një ekrani të madh. që nga Pokio është i lëvizshëm që mund të luani kudo, kurdo - sipas kushteve tuaja. Djemtë që fshihen pas kësaj aplikacioni janë duke punuar shumë për të përsëritur ndjenjën e njohur të kartave të luajtjes rreth tryezës së kuzhinës me miqtë tuaj.
Gjithashtu, nuk keni pse të shqetësoheni për peshkaqenë, pasi nuk ka asnjë mundësi për të kërkuar dhe gjuajtur lojtar të veçantë. Një tipar tjetër argëtues është që ju mund të hidhni smileys dhe domate në avatarët e kundërshtarëve tuaj. Në këtë mënyrë toni do të jetë më miqësor sesa thjesht spamming fjalë mallkimi në një dhomë chat. Menaxhimi i një Pokio Klubi është diçka unike tani dhe mundësitë janë të pafundme. Sidomos me koleksione të tilla me Poker Festival i Maltës dhe pëlqimet, thotë Eric, Pronar i Klubit në Pokio.

Të famshëm në tryeza

Pokerstars morën Chris Moneymaker, Partner komediani Kevin Hart - dhe Pokio arriti të lidhej me Whizkid Viktor "Isildur1" Blom. Suedezja u bë e njohur si "Blom_90" me tërë botën e pokerit. Ai mori përsipër, ndër të tjera, Ilari Sahamies (kush është gjithashtu Pokio ambasadori) në lojërat më të mëdha në internet. Tani çdokush mund ta takojë Viktorin Pokio pasi ai mori një tryezë të dedikuar me emrin e tij në të. Në kohën e shkrimit, ju mund edhe merrni një çmim nëse arrini të fitoni një blerje kundër "pro hundës". Emrat e tjerë të njohur që shfaqen në tabela janë Andreas Høivold, Aylar Gënjeshtra, dhe Ilari Sahamies.

Viktor "Isildur1" Blom është një nga Pokio ambasadorë

Prejardhja suedeze

Si në të gjitha faqet e tjera të pokerit; Pokio ofron Texas Hold'em, Omaha, dhe OFC (Open Face Kineze). Por ekziston një tjetër format lojërash që dallon mes turmës: Drawmaha, ose 'Sviten Speciale'(siç e quajnë skandinavët). Shtë një variant që përmban Vizatimi me 5 karta (me discards) dhe Pot-Limit Omaha. Anders Bengtsson e shpiku madly argëtim Sviten Special dhjetë vjet më parë. Dhe tani madje është bërë një ngjarje në Masterin Suedez të Pokerit. Shtë gjithashtu në dispozicion në internet dhe është bërë një nga lojrat më të njohura në internet Pokio aplikacioni i pokerit.

Pokio Anëtarësia e Klubit

Pokio aktualisht është i disponueshëm për Android dhe iOS, por një version i PC është duke u bërë për një nisje këtë verë. Krijimi i një llogarie është e lehtë, por për të filluar lojën ju duhet bashkohuni në një Pokio Klub. Ju aplikoni për anëtarësim përmes një lidhjeje të drejtpërdrejtë ose në funksionin e kërkimit të aplikacionit (me një ID unike të një klubi). Një konfirmim manual është bërë nga pronari i klubit (për të parandaluar bots dhe spam). Pastaj mund të takoni miqtë tuaj nga e gjithë bota në tryezat e pokerit, në çdo kohë.

Pokio Poker App - 5 fakte:

 • Luaj me celular. Aplikacioni është në dispozicion për të gjithë përdoruesit e Android dhe iOS.
 • Kontrolli i rrezikut. Run It More Times dhe All-In Insurance sa herë që jeni i gjithi.
 • Përditë Freerolls. Turneut poker me para falas në tenxhere po zhvillohen për lojtarët e rinj dhe të rregullt çdo ditë.
 • Bashkëpunime të mëdha. Pokio bëri emër për vete me kolegët e industrisë "Malta Poker Festival" dhe "Cash Game Festival".
 • Liçensa e Lojërave Evropiane. Pokio plotëson të gjitha kërkesat e sigurisë dhe të përgjegjshme të lojrave përmes Autoritetit të Lojërave të Maltës.
NENI I SPONSORUAR

POKIO FAQ P APR APP: PYETJET TUAJ P ANRGJIGJE

Mobile (Android dhe iOS): PO

Mac / PC: Do të jetë në dispozicion së shpejti!

Po ti mundesh. SHËNIM: Ju mund të bashkoheni vetëm në një klub për Rreth.

Jo Fatkeqësisht Pokionuk po i mbështet këto vende për momentin.

Po, Pokio përdor një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Po, Pokio po konkurrojnë Freerolls & Promovime çdo ditë.

Po, mund të përdorni Revolut si një metodë pagese së bashku me disa opsione të tjera.

Metodat e tjera të pagesës në dispozicion:

 • Visa / Mastercard
 • AstroPay / Eco
 • Neteller / Skrill
 • Paysafe
 • Transferimi i telit bankar

Po, mund të uleni në tryezën e Viktor "Isildur1" Blom kur ai është në internet - në rrezikun tuaj!

Mund të luani 24/7 në Pokio pasi gjithmonë ka lojëra që vrapojnë.

Nuk lejohet të shfaqet asnjë informacion në lidhje me a Pokio Rakeback në këtë kohë.

Jo, nuk ju lejohet të përdorni programe të palëve të treta Pokio. Sidoqoftë, ka një integruar HUD në aplikacionin i cili shfaq VPIP/PFR/Win rate dhe Hands played.

Fatkeqësisht, jo. Për shembull, nuk lejohet të kontaktoni ose të ofroni lojtarë të tjerë në faqet tona.

"Ne garantojmë Pokio do të të vendosë një buzëqeshje në fytyrën tënde! "
manuel lopez pokio ceo
Manuel Lopez
CEO Pokio
Rreth Nesh PokioApp.com

PokioApp është një faqe interneti e pavarur dhe udhëheqëse e tregut në industri. Ne ofrojmë udhëzime, promovime dhe klube në lidhje me Pokio App Poker. Ne i kushtojmë rëndësi të madhe zgjidhjeve personale dhe vizioni ynë është t'i japim secilit lojtar poker përvojën më të mirë të mundshme.

Shkoni në krye

PROMO E RE!

pokio sezonin e kalimit të betejës

Klikoni në imazh për t'u bashkuar!